Harmonogram – według miejscowości


Szukaj terminu

W poniższym formularzu wskaż kategorię i miejscowość, aby wyszukać terminy odbioru odpadów


Antoninów

Bąkówka

Baszkówka

Bobrowiec

Bogatki

Chojnów

Chylice

Chylice-Pólko

Chylice-Pólko

Głosków

Głosków Letnisko

Gołków I

ulice: Beniowskiego, Ceglana, Ceramiczna, Czterolistnej Konieczyny, Dużego Stawu, Generała Zajączka, Gołkowska (od nr 19 do końca dwie strony), Gościniec, Jazdy Polskiej, Łąkowa, Małego Stawu, Przemysłowa, Pułku IV Ułanów.

Gołków II

Gołków ulice: Bohuna, Gołkowska (nr od 1 do 17a), Hajduczka, Ketlinga, O. Bilewiczówny, Soroki, Szaniec, Trylogii.

Gołków ul. Zielona

Gołków ul. Zielona

Grochowa

Henryków Urocze

Jastrzębie

Jastrzębie z ul. Leśników w Chojnowie

Jazgarzew

Jesówka

Józefosław

Julianów

Kamionka

Kuleszówka

Łbiska

Mieszkowo

Nowinki

Orzeszyn

Pęchery

Piaseczno - Sektor I - od Al. 3 Maja do ul. Żółkiewskiego

Ulice: Aleja 3 Maja, Anny Jagiellonki, Batorego, Długosza, Karłowicza, Kochanowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Królowej Jadwigi, Księcia Józefa, Leśmiana, Matejki, Moniuszki, Norwida, Noskowskiego, Partyzantów, Pl. Wolności, Pomorska, Pułaskiego, Słowackiego, Sobieskiego, Stołeczna, Śląska, Traugutta, Tuwima, Wita Stwosza, Wyspiańskiego, Żółkiewskiego.

Piaseczno - Sektor I - od Andersena do Zielony Krąg

Ulice: Andersena, Astrów, Baczyńskiego, Balińskiego, Berberysowa, Bławatków, Bratków, Broniewskiego, Brzechwy, Chełmońskiego, Danuty Siedzikówny "Inki", Derdowskiego, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Hemara, Herberta, irysów, Kajki, Kasprowicza, Krzywa, Kwiatów Polskich, Laurowa, Liliowa, Maków, Modrzejewskiej, Morcinka, Nikifora, Orężna, Paderewskiego, Reja, Reymonta, Sienkiewicza (nr 46, 48, 50), Stokrotek, Tetmajera, Waniliowa, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Zielony Krąg

Piaseczno - Sektor I - od ul. 11 Listopada do ul. Zagłoby

Piaseczno ulice: 11 Listopada, Aleja Lipowa, Czarnieckiego, Dworska, Jaremy, Jana Kazimierza, Kmicica, Kordeckiego, Kurcewiczówny, Longinusa, Pod Bateriami, Redutowa, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby

Piaseczno - Sektor I - od ul. Akacjowej do ul. Zachodniej

Piaseczno ulice: Akacjowa, Al. Brzóz, Al. Kalin (nr od 3 do 11), Al. Kasztanów, Al. Pokoju, Asnyka, Bukowa, Cicha, Cisowa, Czeremchowa, Daleka, Dębowa, Głogowa, Grabowa, Graniczna, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Kwiatowa, Leśna, Miła, Modrzewiowa, Ogrodowa, Orzechowa, Osikowa, Parkowa, Piękna, Podleśna, Polna, Południowa, Różana, Sienkiewicza (nr 37, 46, 48, 51, 53, 55, 57, 61 ,63)…

Piaseczno - Sektor I - od ul. Aliny do ul. Zielnej

ulice: Aliny, Anhellego, Balladyny, Beniowskiego, Borowa, Główna, Gołkowska, Gwalberta, Kordiana, Księdza Marka, Lechitów, Okrężna, Piaskowa, Północna, Sułkowskiego, Wenedów, Zaleśna, Zielna.

Pilawa

Robercin

Runów pozostałe ulice

Ul. Chmielna, Dobra, Gromadzka, Kwitnąca, Laskowa, Pod Lasem, Sarny, Skowronków, Solidarności

SEKTOR III: JÓZEFOSŁAW od ul. Aleja Bzów do ul. Wiejska

Aleja Bzów, Bażancia, Cyraneczki 7, Działkowa (od nr 6 do nr 44a), Drozda, Dzikiego Wina, Dzikiej Róży, Impresji, Jowisza, Kanadyjska, Korzystna, Krótka, Kuropatwy, Londyńska, Migdałowa, Mirabelki, Montrealska, Narcyzów, Niagary, Ogrodowa, Oliwkowa, Osiedlowa, Ottawy, Pachnącego Groszku, Poranna, Prymulki, Przepiórki, Rajskiej Jabłoni, Rosiczki, Świetlista, Wiejska

SEKTOR III: JÓZEFOSŁAW ul. Geodetów (od nr 1 do nr 21), Mieczykow, Słoneczny Sad, PIASECZNO od ul. Agatowa do ul. Zielony Sad

JÓZEFOSŁAW: Geodetów (od nr 1 do nr 21), Mieczyków, Słoneczny Sad PIASECZNO: Agatowa, Alabastrowa, Berylowa, Brylantowa, Chabrów, Cyrkonii, Diamentowa, Energetyczna, Frezji, Geodetów (od nr 2 do nr 152), Granitowa, Jabłoniowa, Jantarowa, Konwalii, Koralowa, Kosodrzewiny, Łabędzia, Malachitowa, Marmurowa, Mleczarska, Nefrytowa, Opalowa, Puławska (od nr 34 do nr 52 oraz od nr 33 do nr 49), Raszyńska,…

Sektor III: PIASECZNO - od ul. 1 Maja do Zagrodowa

1 Maja, Al. Kalin, Chopina, Gerbera, Jerozolimska, Korczaka, Księcia Janusz I Starego, Krótka, Nowa, Mickiewicza, Paprociowa, Rejtana, Staropolska, Szpitalna, Świętojańska, Topolowa, Wrzosowa, Wiązowa, Zacisze, Zagajnikowa, Zagrodowa

SEKTOR III: PIASECZNO - od ul. Armii Krajowej do ul. Żeromskiego

Armii Krajowej, Emilii Plater, Kauna, Kilińskiego, Kościeliska, Kościuszki, Krupówki, Lelewela, Mała, Małej Łąki, Mazurska, Niecała, Orzeszkowej, Pięciu Stawów, Prusa, Przedwiośnia, Sienkiewicza, Sierakowskiego, Staszica, Wąska, Wschodnia, Żabia, Żeromskiego

SEKTOR III: PIASECZNO od ul. Aleja Lotników do ul. Wojska Polskiego

Aleja Lotników, Aleja Róż, Bema, Dworcowa, Fabryczna (od nr 11 do 45 i od nr 16 do nr 42), Kniaziewicza, Mochnackiego, Nadarzyńska, Poniatowskiego, Powstańców Warszawy, Saperów, Słowicza, Żytnia, Towarowa, Wojska Polskiego

SEKTOR III: PIASECZNO od ul. Brzezińskiej do ul. Żeglińskiego

Brzezińska, Cichej Łąki, Chyliczkowska (od nr 27 do 89 i od nr 22 do 38), Dzikiej Jabłoni, Iwaszkiewicza, Julianowska (od nr 1 do 51 oraz od nr 2 do 64a), Karolinki, Kardynała Wyszyńskiego, Książąt Mazowieckich, Kwitnącej Gruszy, Markowskiego, Okrzei, Owocowy Sad, Przesmyckiego (od nr 2 do 34 oraz od nr 1 do 37), Przybosia, Radosna,…

Siedliska

Szczaki

Wola Gołkowska

Wólka Kozodawska pozostałe ulice

Harmonogram dla Wólki Kozodawskiej obejmuje następujące ulice: Bajkowych Domków, Białej Róży, Blasku Księżyca, Bociana Białego, Czarodziejska, Dworkowa, Dzikie Pola, Familijna, Gruszek Jabłuszek, Herbacianej Róży, Krokusowa, Pogodna, Polnych Kwiatów, Porannej Rosy, Rajskich Ogrodów, Serdeczna, Stary Sad, Stepowa, Szczęśliwa, Szparagowa, Wichrowa, Zaciszna, Zielonej Łąki, Źródlana

Wólka Pęcherska

Wólka Pracka

Żabieniec

Zalesie Górne

Zalesie Górne

Złotokłos

Liczba wyświetleń: 3 647

Ostatnie aktualizacje: