Harmonogram odbioru odpadów w telefonie

kalendarz z napisem ical

Szanowni mieszkańcy!

Uprzejmie informujemy o możliwości pobrania na telefon lub komputer harmonogramu odbioru odpadów komunalnych. Harmonogram pobieramy klikając w ikonę kalendarza

ikona kalendarza

Ikony kalendarza pojawiają się w zakładce „Harmonogram odbioru odpadów”.

Poniżej przykład pobrania harmonogramu odbioru odpadów zmieszanych dla miejscowości Chylice.

1. Wybieramy zakładkę „Harmonogram odbioru odpadów” następnie „Harmonogram  – według dat”. Na nowej stronie o tytule „odbiór odpadów” mamy możliwość wybrania frakcji odpadów i miejscowości.

zdjęcie fragmentu strony wskazujący jak wybrać miejscowosc

2. Wybieramy z listy „Wszystkie kategorie odbioru” frakcję „odpady zmieszane”, następnie z listy  „Wszystkie lokalizacje odbioru” wybieramy miejscowość „Chylice” i klikamy ikonkę „SZUKAJ”.

3. Otworzy się nowa strona z terminami odbioru odpadów zmieszanych. Klikamy na pierwszy pojawiający się termin (patrz czerwony prostokąt)

fragment strony, na którym zaznaczono czerwonym prosotokątem datę odbioru

Na nowej stronie pod terminami odbioru oraz mapą będzie dostępna ikona pliku iCal

Terminarz może zostać dodany do kalendarza w sposób zależny od modelu urządzenia lub zgodnie z indywidualnymi  ustawieniami użytkownika urządzenia.  Może się to odbyć automatycznie po wyświetleniu monitu z pytaniem o akceptację lub będzie można dodać pilk iCal do kalendarza ręcznie.

UWAGA: pobierany plik ICal odpowiada dokładnie terminarzowi wyświetlanemu na stronie internetowej w chwili jego pobrania.

Pliki z terminami będą działały poprawnie na urządzeniach obsługujących format iCal z rozszerzeniem .ics w wersji 2.0. z funkcjami dodatkowymi firmy Apple oraz Google (jest to najczęściej stosowany format przez producentów urządzeń mobilnych).

Liczba wyświetleń: 2 779

Ostatnie aktualizacje: