Harmonogram odbioru zużytego sprzętu

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH  W 2019 ROKU SEKTOR I

NAZWA MIEJSCOWOŚCI TERMIN ODBIORU
Antoninów, Kuleszówka, Mieszkowo, Robercin, Wola Gołkowska, Bąkówka, Głosków Letnisko 13.09.2019

13.12.2019

Baszkówka, Głosków, Wólka Pracka, Runów – tylko ulice Wypoczynkowa i Runowska, Gołków – tylko ul. Zielona 14.09.2019

14.12.2019

Bobrowiec 06.09.2019

12.12.2019

Henryków Urocze, Szczaki, Złotokłos, Runów (wszystkie adresy z wyjątkiem ul. Wypoczynkowej i Runowskiej) 28.09.2019

30.11.2019

Piaseczno (ulice: Akacjowa, Al. Brzóz, Al. Kalin (nr od 3 do 11), Al. Kasztanów, Al. Pokoju, Asnyka, Bukowa, Cicha, Cisowa, Czeremchowa, Daleka, Dębowa, Dworska, Głogowa, Grabowa, Graniczna, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Kwiatowa, Leśna, Miła, Modrzewiowa, Ogrodowa, Orzechowa, Osikowa, Parkowa, Piękna, Podleśna, Polna, Południowa, Różana, Sienkiewicza (nr 46,48,51,53,55,57,61,63), Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Wesoła, Wiejska, Wilanowska, Zachodnia)

Wólka Kozodawska (ulice: Dworska, Jeziorki, Polna)

20.09.2019

07.12.2019

Piaseczno (ulice: Aleja 3 Maja, Andersena, Anny Jagiellonki, Astrów, Baczyńskiego, Balińskiego, Batorego, Berberysowa, Bławatków, Bratków, Broniewskiego, Brzechwy, Chełmońskiego, Danuty Siedzikówny „Inki”, Derdowskiego, Długosza, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Hemara, Herberta, Irysów, Kajki, Karłowicza, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Królowej Jadwigi, Krzywa, Księcia Józefa, Kwiatów Polskich, Laurowa, Leśmiana, Liliowa, Maków, Matejki, Modrzejewskiej, Moniuszki, Morcinka, Nikifora, Norwida, Noskowskiego, Orężna, Paderewskiego, Partyzantów, Pl. Wolności, Pomorska, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Słowackiego, Sobieskiego, Stokrotek, Stołeczna, Śląska, Tetmajera, Traugutta, Tuwima, Waniliowa, Wita Stwosza, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zielony Krąg, Żółkiewskiego) 21.09.2019

07.12.2019

Piaseczno (ulice: 11 Listopada, Aleja Lipowa, Czarnieckiego, Jaremy, Jana Kazimierza, Kmicica, Kordeckiego, Kurcewiczówny, Longinusa, Pod Bateriami, Redutowa, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby) Gołków (ulice: Bohuna, Gołkowska (od nr 1 do 17A), Hajduczka, Kettlinga, Billewiczówny, Soroki, Szaniec, Trylogii)

Wólka Kozodawska (ulice: Bukietowa, Gromadzka)

07.09.2019

06.12.2019

Gołków (ulice: Beniowskiego, Ceglana, Ceramiczna, Czterolistnej Koniczyny, Dużego Stawu, Generała Zajączka, Gołkowska (od nr 19 do końca dwie strony), Gościniec, Jazdy Polskiej, Łąkowa, Małego Stawu, Przemysłowa, Pułku IV Ułanów),

Kamionka, iaseczno (ulice: Aliny, Anhellego, Balladyny, Beniowskiego, Borowa, Główna, Gołkowska, Gwalberta, Kordiana, Księdza Marka, Lechitów, Okrężna, Piaskowa, Północna, Sułkowskiego, Wenedów, Zaleśna, Zielna)

27.09.2019

06.12.2019

 

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH  W 2019 ROKU SEKTOR II

NAZWA MIEJSCOWOŚCI TERMIN ODBIORU
Chojnów, Jastrzębie, Orzeszyn, Pilawa, Siedliska, Żabieniec 31.08.2019

07.12.2019

Chylice, Chylice-Pólko, 30.08.2019

07.12.2019

Chyliczki 23.08.2019

07.12.2019

Bogatki, Grochowa, Jazgarzew, Łbiska, Pęchery, Wólka Pęcherska, 24.08.2019

14.12.2019

Wólka Kozodawska z wyjątkiem ulic : Bukietowej, Dworskiej, Jeziorki, Polnej (ulice te są ujęte w sektorze I) 24.08.2019

14.12.2019

Jesówka, Zalesie Górne ulice:

Droga Dzików, Czterech Wiatrów, Chabrowa, Echa Leśne, Graniczna, Koralowych Dębów (od nr 2 do 62 Parzyste  oraz od nr 1 do 23 nieparzyste) Krótka, Jastrzębi Lot, Malinowa, Młodych Wilcząt od Nr 2 do  20b, Owsiana, Piaseczyńska, Poranku, Przebudzenia Wiosny, Szumiącej Jodły, Środkowa, Wiekowej Sosny od nr 1 do 26, Wrzosów, Zagajników, Złotej Jesieni, Żytnia.

 

24.08.2019

14.12.2019

Nowinki, Zalesie Górne ulice:

Akacjowa, Balladyny, Białej Brzozy, Biedronki, Borowików, Bukowa, Calineczki, Cienista, Fiołków, Gościniec Warecki, Grabowa, Grających  Świerszczy, Jagodowa, Jałowcowa, Jasna, Jelenich Rogów, Jelonka, Jesionowa, Kaczeńców, Kasztanów, Klonowa, Kolejowa, Koralowych Dębów Od Nr 25 Do Końca Nieparzyste Oraz Od Nr 64 Do Końca Parzyste, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kukułki, Kwiat Paproci, Leszczynowa, Leśna, Leśna Dróżka, Leśnych Boginek, Leśny Zaułek, Lisie Jary, Młodych Wilcząt (Numery Nieparzyste Oraz Od Nr 22 Do Końca), Modrzewiowa, Nowinek, Parkowa, Piękna, Pionierów, Polna, Południowa, Poprzeczna, Porannej Zorzy, Północna, Promienna, Promiennego Słońca, Przeskok, Rusałek, Rydzów, Sarenki, Sinych Mgieł, Słoneczna, Słonecznego Lata, Słowików, Sosnowa, Spacerowa, Szarotki, Szeroka, Szmaragdowych Żuków, Świetlana, Tęczowa, Urocza, Wczasowa, Widna, Wieczornego Zmierzchu, Wiekowej Sosny (Od Nr 26 Do Końca) , Wierzbowa, Wiosenna, Wisłockiego, Wzgórz, Za Siedmioma Górami, Zaczarowanej Róży, Zajęczy Trop, Zielonych Żabek, Złocistych Łanów,

 

24.08.2019

14.12.2019

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH  W 2019 ROKU SEKTOR III

NAZWA MIEJSCOWOŚCI TERMIN ODBIORU
Rejon I 19.08.2019

02.12.2019

Rejon II 21.08.2019

02.12.2019

Rejon III 22.08.2019

09.12.2019

Rejon IV 24.08.2019

09.12.2019

Rejon V 26.08.2019

16.12.2019

Rejon VI 28.08.2019

16.12.2019

Rejon VII 29.08.2019

02.12.2019

Rejon VIII 31.08.2019

09.12.2019

Rejon IX 02.12.2019

 

odpady muszą być wystawione przed posesję do godz. 7.00 w dniu odbioru

 

Liczba wyświetleń: 2 077

Ostatnie aktualizacje: