Harmonogram według lokalizacji


Szukaj terminu

W poniższym formularzu wskaż kategorię i miejscowość, aby wyszukać terminy odbioru odpadów


Antoninów

Bąkówka

Baszkówka

Bobrowiec

Bogatki

Chojnów

Chylice

Chyliczki

Głosków

Głosków Letnisko

Gołków I

ulice: Beniowskiego, Ceglana, Ceramiczna, Czterolistnej Konieczyny, Dużego Stawu, Generała Zajączka, Gołkowska (od nr 19 do końca dwie strony), Gościniec, Jazdy Polskiej, Łąkowa, Małego Stawu, Przemysłowa, Pułku IV Ułanów.

Gołków II

Gołków ulice: Bohuna, Gołkowska (nr od 1 do 17a), Hajduczka, Ketlinga, O. Bilewiczówny, Soroki, Szaniec, Trylogii.

Gołków ul. Zielona

Gołków ul. Zielona

Grochowa

Henryków Urocze

Jastrzębie

Jastrzębie z ul. Leśników w Chojnowie

Jazgarzew

Jesówka

Józefosław

Julianów

Kamionka

Kuleszówka

Łbiska

Mieszkowo

Nowinki

Orzeszyn

Pęchery

Piaseczno - Sektor I - od Al. 3 Maja do ul. Żółkiewskiego

Ulice: Aleja 3 Maja, Andersena, Anny Jagiellonki, Astrów, Baczyńskiego, Balińskiego, Batorego, Berberysowa, Bławatków, Bratków, Broniewskiego, Brzechwy, Chełmońskiego, Derdowskiego, Długosza, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Hemara, Herberta, Irysów, Kajki, Karłowicza, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Królowej Jadwigi, Kruczkowskiego, Krzywa, Księcia Józefa, Kwiatów Polskich, Laurowa, Leśmiana, Liliowa, Maków, Matejki, Modrzejewskiej, Moniuszki, Morcinka, Nikifora, Norwida, Noskowskiego, Orężna, Paderewskiego, Partyzantów, Pl.…

Piaseczno - Sektor I - od ul. 11 Listopada do ul. Zagłoby

Piaseczno ulice: 11 Listopada, Aleja Lipowa, Czarnieckiego, Jaremy, Jana Kazimierza, Kmicica, Kordeckiego, Kurcewiczówny, Longinusa, Pod Bateriami, Redutowa, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby

Piaseczno - Sektor I - od ul. Akacjowej do ul. Zachodniej

Piaseczno ulice: Akacjowa, Al. Brzóz, Al. Kalin (nr od 3 do 11), Al. Kasztanów, Al. Pokoju, Asnyka, Bukowa, Cicha, Cisowa, Czeremchowa, Daleka, Dębowa, Dworska, Głogowa, Grabowa, Graniczna, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Kwiatowa, Leśna, Miła, Modrzewiowa, Ogrodowa, Orzechowa, Osikowa, Parkowa, Piękna, Podleśna, Polna, Południowa, Różana, Sienkiewicza (nr 46, 48, 51, 53, 55, 57, 61 ,63)…

Piaseczno - Sektor I - od ul. Aliny do ul. Zielnej

ulice: Aliny, Anhellego, Balladyny, Beniowskiego, Borowa, Główna, Gołkowska, Gwalberta, Konarskiego, Kordiana, Księdza Marka, Lechitów, Okrężna, Piaskowa, Północna, Sułkowskiego, Wenedów, Zaleśna, Zielna.

Piaseczno - Sektor III - Rejony I-IV

Rejon I obejmuje ulice: 1 Maja, 17 Stycznia, Aleja Kalin, Chopina, Czajewicza (nr 21-288), Gerbera, Jerozolimska, Korczaka, Kościuszki (nr 37-53), Krótka (Piaseczno), Mickiewicza, Nowa, Paprociowa, Rejtana, Sienkiewicza (od nr 1 do nr 45), Staropolska, Szpitalna, Świętojańska, Topolowa, Wiązowa, Zacisze, Zagajnikowa, Zagrodowa. Rejon II obejmuje ulice:Armii Krajowej (nr nieparzyste między 17 Stycznia a Chyliczkowską), Emilii Plater,…

Piaseczno - Sektor III - Rejony V-VIII

Rejon V obejmuje ulice: Alaski, Aleja Bzów, Armii krajowej( nr parzyste między Okulickiego a Chyliczkowską), Cichej Łąki, Cyprysowa, Dzikiej jabłoni, Dzikiej Róży, Dźwiękowa, Feniksa, Elektroniczna, Energetyczna (między Puławską a Geodetów), Enklawy, Geodetów (nr parzyste 64 -150, nr nieparzyste 1-17), Jutrzenki, Karolinki, Kineskopowa, Komety, Księżycowa, Kwadratowa, Kwitącej Gruszy, Kwitnącej Wiśni, Magnolii, Malinowa, Marsa, Mieczyków, Mlecznej Drogi,…

Pilawa

Pólko

Robercin

Runów pozostałe ulice

Ul. Chmielna, Dobra, Gromadzka, Kwitnąca, Laskowa, Pod Lasem, Sarny, Skowronków, Solidarności

Siedliska

Szczaki

Wola Gołkowska

Wólka Kozodawska pozostałe ulice

Harmonogram dla Wólki Kozodawskiej obejmuje następujące ulice: Bajkowych Domków, Białej Róży, Blasku Księżyca, Bociana Białego, Czarodziejska, Dworkowa, Dzikie Pola, Familijna, Gruszek Jabłuszek, Herbacianej Róży, Krokusowa, Pogodna, Polnych Kwiatów, Porannej Rosy, Rajskich Ogrodów, Serdeczna, Stary Sad, Stepowa, Szczęśliwa, Szparagowa, Wichrowa, Zaciszna, Zielonej Łąki, Źródlana

Wólka Pęcherska

Wólka Pracka

Żabieniec

Zalesie Górne I

Harmonogram dla części I obejmuje ulice: Akacjowa, Balladyny, Białej Brzozy, Biedronki, Borowików, Bukowa, Calineczki, Cienista, Czterech Wiatrów, Fiołków, Grabowa, Grających Świerszczy, Jagodowa, Jałowcowa, Jasna, Jelenich Rogów, Jelonka, Jesionowa, Kaczeńców, Kasztanów, Klonowa, Kolejowa, Koralowych Dębów (adresy na południe od ul. Pionierów) Księżycowa, Kukułki, Kubusia Puchatka, Kwiat Paproci, Leszczynowa, Leśna, Leśna Dróżka, Leśny Zaułek, Leśnych Boginek, Lisie…

Zalesie Górne II

Harmonogram dla części II obejmuje ulice: Chabrowa, Droga Dzików, Echa Leśne, Graniczna, Jastrzębi Lot, Koralowych Dębów (adresy na północ od ul. Pionierów) Krótka, Malinowa, Młodych Wilcząt (adresy na północ od ul. Pionierów) Owsiana, Piaseczyńska, Pionierów, Poranku, Przebudzenia Wiosny (adresy na północ od ul. Pionierów) Szumiącej Jodły, Środkowa, Wiekowej Sosny (adresy na północ od ul. Pionierów),…

Złotokłos