Harmonogram odbioru zużytego sprzętu

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH  W 2017 ROKU SEKTOR I

NAZWA MIEJSCOWOŚCI TERMIN ODBIORU
Antoninów, Kuleszówka, Mieszkowo, Robercin, Wola Gołkowska, Bąkówka 23.01.2017
10.04.2017
10.07.2017
09.10.2017
Baszkówka, Wólka Pracka, Henryków Urocze, Złotokłos, Szczaki 25.01.2017
19.04.2017
12.07.2017
11.10.2017
Głosków, Runów, Gołków (tylko ul. Zielona) Głosków Letnisko 24.01.2017
18.04.2017
11.07.2017
10.10.2017
Piaseczno ulice: 11 Listopada, Aleja Lipowa, Czarnieckiego, Jaremy, Jana Kazimierza, Kurcewiczówny, Longinusa, Pod Bateriami, Redutowa, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Akacjowa, Al. Brzóz, Al. Kalin (od nr 3 do 11), Al. Kasztanów, Al Asnyka, Bukowa, Cicha, Cisowa, Czeremchowa, Dębowa, Dworska, Głogowa, Grabowa, Graniczna, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jodłowa, Kwiatowa, Leśna, Modrzewiowa, Ogrodowa, Osikowa, Parkowa, Piękna, Podleśna, Polna, Południowa, Różana, Sienkiewicza (nr: 51, 53, 55, 57, 61, 63), Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Wesoła, Wiejska, Wilanowska, Zachodnia.

Gołków ulice: Bohuna, Gołkowska (nr od 1 do 17A), Hajduczka, Kettlinga, Oleńki Billewiczówny, Soroki, Szaniec, Trylogii

Wólka Kozodawska ulice: Bukietowa, Gromadzka, Dworska, Jeziorki, Polna

19.01.2017
06.04.2017
06.07.2017
05.10.2017
Piaseczno ulice: Aliny, Anhellego, Balladyny, Beniowskiego, Borowa, Główna, Gołkowska, Gwalberta, Konarskiego, Kordiana, Księdza Marka, Lechitów, Okrężna, Piaskowa, Północna, Sułkowskiego, Wenedów, Zaleśna, Zielna

Gołków ulice: Beniowskiego, Ceglana, Ceramiczna, Czterolistnej
Koniczyny, Dużego Stawu, Generała Zajączka, Gołkowska (od nr
19 do końca dwie strony), Gościniec, Jazdy Polskiej, Łąkowa,
Małego Stawu, Przemysłowa, Pułku IV Ułanów

Kamionka ulice: wszystkie

Bobrowiec

20.01.2017
07.04.2017
07.07.2017
06.10.2017
Piaseczno ulice: Al. 3 Maja, Andersena, Anny Jagiellonki, Astrów, Baczyńskiego, Balińskiego, Batorego, Berberysowa, Bławatków, Bratków, Broniewskiego, Brzechwy, Chełmońskiego, Derdowskiego, Długosza, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gojawiczyńskiej, Hemara, Herberta, Irysów, Kajki, Karłowicza, Kasprowicza, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Królowej Jadwigi, Kruczkowskiego, Krzywa, Księcia Józefa, Kwiatów Polskich, Laurowa, Leśmiana, Liliowa, Maków, Matejki, Miła, Modrzejewskiej, Moniuszki, Morcinka, Nikifora, Norwida, Noskowskiego, Orężna, Paderewskiego, Partyzantów, Plac Wolności, Pomorska, Pułaskiego, Reja, Reymonta, Sienkiewicza (nr: 46, 48), Słowackiego, Sobieskiego, Stokrotek, Stołeczna, Śląska, Tetmajera, Traugutta, Tuwima, Waniliowa, Wita Stwosza, Wybickiego, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zielony Krąg, Żółkiewskiego 18.01.2017
05.04.2017
05.07.2017
04.10.2017

 

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH W 2017 ROKU SEKTOR II

NAZWA MIEJSCOWOŚCI TERMIN ODBIORU
Zalesie Górne 27.01.2017
24.04.2017
14.07.2017
13.10.2017
Bogatki, Grochowa, Jazgarzew, Łbiska, Pęchery, Wólka Pęcherska, Jesówka, Wólka Kozodawska 26.01.2017
20.04.2017
13.07.2017
12.10.2017
Chylice, Pólko, Siedliska, Chyliczki 16.01.2017
03.04.2017
03.07.2017
02.10.2017
Chojnów, Orzeszyn, Pilawa, Nowinki, Jastrzębie, Żabieniec (oraz ul. Leśników w Chojnowie)
17.01.2017
04.04.2017
04.07.2017
03.10.2017

 

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH W 2017 ROKU SEKTOR III

NAZWA MIEJSCOWOŚCI TERMIN ODBIORU
REJON I: 1 Maja, 17 Stycznia, Aleja Kalin, Chopina, Czajewicza (nr 21-288), Gerbera, Jerozolimska, Korczaka, Kościuszki (nr 37-53), Krótka (Piaseczno), Mickiewicza, Nowa, Paproci owa, Rejtana, Sienkiewicza (od nr 1 do nr 45), Staropolska, Szpitalna, Świętojańska, Topolowa, Wiązowa, Zacisze, Zagajnikowa, Zagrodowa. 14.02.2017
16.05.2017
08.08.2017
21.11.2017
REJON II: Armii Krajowej (nr nieparzyste między 17 Stycznia a Chyliczkowską), Emilii Plater, Kauna, Kilińskiego, Kościeliska, Krupówki, Mała, Małej Ł ąki, Niecała, Orzeszkowej, Pięciu Stawów, Prusa, Przedwiośnia, Rynkowa, Sierakowskiego, Staszica (nr 2-20), Wąska, Wrzosowa, Wschodnia, Żabia, Żeromskiego (nr 1-29). 16.02.2017
18.06.2017
10.08.2017
23.11.2017
REJON III: Alzacji, Bajkowa, Bażancia, Bretanii, Czajki, Działkowa, Elfów, Enigmy, Grzybowa, Guliwera, Jaskó łki, Jemiołuszki, Julianowska (Julianów), Kameliowa, Kolorowych snów, Kombatantów, Kopciuszka, Krasnoludków, Królowej śniegu, Leszczynowy zaułek, Letniskowa, Nadziei, Skrzatów, Normandii, Prowansji, Przylaszczki, Sybiraków, Urbanistów, Victorii, Wakacyjna, Zielone Ogrody, Zięby, Złotej Jabłoni, Złotej Rybki, Żwirowa. 17.02.2017
19.06.2017
11.08.2017
24.11.2017
REJON IV: Aleja Platynowa, Cynamonowa, Cyraneczki, Cytrusowa, Drozda, Dzikiego Wina, Geodetów (nr parzyste 2 – 62), Impresji, Jowisza, Kameralna, Kanadyjska, Krokusowa, Krótka (Józefosław), Kuropatwy, Limby, Londy ńska, Migdałowa, Miodowa, Mirabelki, Montrealska, Nad strumykiem, Narcyzów, Niagary, Ogrodowa (nr nieparzyste 19-33, parzyste 22- 44), Olchowa, Oliwkowa, Osiedlowa, Ottawy, Pachnącego Groszku, Prymulki, Przepiórki, Rajskiej Jabłoni, Sekwojowa, Spacerowa, Śnieguliczki, Świetlista, Wiejska, Wilanowska (nr 15-35), Winorośli. 18.02.2017
20.06.2017
12.08.2017
25.11.2017
REJON V: Alaski, Aleja Bzów, Armii krajowej( nr parzyste między Okulickiego a Chyliczkowską), Cichej Łąki, Cyprysowa, Dzikiej jabłoni, Dzikiej Róży, Dźwiękowa, Feniksa, Elektroniczna, Energetyczna (między Puławską a Geodetów), Enklawy, Geodetów (nr parzyste 64 -150, nr nieparzyste 1-17), Jutrzenki, Karolinki, Kineskopowa, Komety, Księżycowa, Kwadratowa, Kwitącej Gruszy, Kwitnącej Wiśni, Magnolii, Malinowa, Marsa, Mieczyków, Mlecznej Drogi, Ogrodowa (nr nieparzyste 1-17, nr parzyste 2-20), Morelowa, Okulickiego (nr 2-26 bez nr 1,3 i 5), Owocowy Sad, Pastelowa, Piaseczno Julianowska (nr 15-90), Planety, Poziomkowa, Puławska (nr parzyste 34-42), Radnych, Rosiczki, Sasanki, Saturna, Słoneczny Sad, Solna, Storczyków, Strumykowa, Techniczna, Tenisowa, Truskawkowa, Urbanistów, Urocza, Wenecka, Wenus, Wilanowska (nr 1-14), Zorzy Polarnej, XXI Wieku 21.02.2017
23.05.2017
22.08.2017
28.11.2017
REJON VI: Agatowa, Agrestowa, Brzezińska, Alabastrowa, Chyliczkowska (nr 28-89), Armii Krajowej (nr parzyste między 17 stycznia a Chyliczkowską), Berylowa, Brylantowa, Chabrów, Cyrkonii, Diamentowa, Frezji, Geodetów (nr nieparzyste 19-57, nr parzyste 152-182), Granitowa, Iwaszkiewicza, Kardynała Wyszyńskiego, Konwalii, Koralowa, Kosodrzewiny, Książąt Mazowieckich, Lelewela, Malachitowa, Markowskiego, Marmurowa, Mazurska, Nefrytowa, Okrzei, Opalowa, Piaseczno Julianowska (nr 1-14), Przesmyckiego, Przybosia, (nr parzyste
44-52),Putramenta, Radosna, Rubinowa Staszica (od nr 21), Szafirowa, Szmaragdowa, Taneczna, Topazowa, Tujowa, Tulipanów, Żeglińskiego, Żeromskiego(nr 32-40).
23.02.2017
25.05.2017
24.08.2017
30.11.2017
REJON VII: Aleja Lotników, Bema, Czajewicza (nr 1-20), Dworcowa, Fabryczna, Gen. Grochowskiego, Jana Pawła II, Kazimierza Jarząbka, Kniaziewicza, Kościelna, Kościuszki (nr 2-36), Ludowa, Mochnackiego, Nadarzyńska, Nad Perełką, Plac Piłsudskiego, Poniatowskiego, Saperów, Szkolna, Towarowa, Wojska Polskiego (nr 13-56), Żytnia. 24.02.2017
26.05.2017
25.08.2017
17.11.2017
REJON VIII: Albatrosów, Aleja Ró ż, Armii Krajowej(nr nieparzyste między Chyliczkowską a Okulickiego), Bociania, Chyliczkowska (nr 1 -26), Czyżyków, Energetyczna (między Mleczarską a Puławską) Jabłoniowa, Królewskie Lipy, Kusocińskiego, Łabędzia, Marusarzówny, Mleczarska, Młynarska, Okulickiego (nr 1,3,5), Pawia, Pelikanów, Powstańców Warszawy, Puławska (nr parzyste 2-32, nr nieparzyste 1-51), Raszyńska, Sękocińska, Sikorskiego, Słowicza, Strusia, Syrenki, Warszawska, Wiśniowa, Wojska Polskiego (nr 1-12), Wspólna, Zgoda, Zielony Sad, Złotej Kaczki. 25.02.2017
27.06.2017
26.08.2017
18.11.2017

 

odpady muszą być wystawione przed posesję do godz. 7.00 w dniu odbioru

 

Załączniki